RODO

Informacja odnośnie Rozporządzenia RODO

Szanowni Państwo,

25-05-2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) Jest to Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), mające na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie UE.

Justyna Lipska Firma Handlowo Usługowa JMTURBO w świetle przepisów jest administratorem Państwa danych osobowych. To oznacza, że odpowiadamy za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgody z umową oraz obowiązującymi przepisami.

W związku z powyższym pragniemy poinformować o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiana wynika z konieczności dostosowania naszych działań do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Zmiana przepisów nie wymaga Państwa zaangażowania (kontaktu osobistego, telefonicznego, pisemnego z Naszą Firmą

Justyna Lipska Firma Handlowo Usługowa JMTURBO 28-300 Jędrzejów Sudół 95A info@jmturbo.pl )

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych, macie Państwo prawo do częściowego lub całkowitego usunięcia danych ( " prawo do bycia zapomnianym " ) czyli złożenia pisemnego wniosku na usunięcie danych. Państwa dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszych zasobów.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma handlowa. Justyna Lipska Firma Handlowo Usługowa JMTURBO z siedzibą w Jędrzejowie dbamy o to, by dane Państwa były odpowiednio zabezpieczone, a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami.
  • dane będą przetwarzane w celu sprzedażowym i marketingowym w formie elektronicznej i papierowej
  • podanie danych jest dobrowolne
  • podanie danych jest obowiązkowe wyłącznie gdy stanowi tak przepis
  • dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa
  • przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych

 

Informujemy, że Justyna Lipska Firma Handlowo Usługowa JMTURBO przetwarza Państwa dane osobowe w postaci.:

imienia i nazwiska

NIP ( dla przedsiębiorców ) nr PESEL ( dla osób indywidualnych)

adresu do korespondencji

adresu e-mail oraz numeru telefonu.

 

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym także do celów marketingowych i mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z JMTURBO w celu realizacji Państwa zamówień.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu pisemnego cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie.

Po zapoznaniu się z powyższą informacją Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji drogą i-mail lub pisemną.

Mają Państwo również prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa. 

Wszyscy klienci, Dostawcy i pracownicy zapoznali się z powyższą informacją odnośnie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl